Tegnap lementem bevásárolni, és valahogy betévedtem az M-betűs bútoráruházba, ahonnan egyébként a konyhabútorunk is van, és volt egy csomó leárazott cucc, amik közül egy nagyon-nagyon megtetszett, úgyhogy el is hoztam és 5 perce be is üzemeltem, és annyira jól néz ki!!! :)
(1690.- Ft volt ráírva, és a pénztárnál kiderült, hogy a mellette levő százalékjel azt jelenti, hogy még ebből jön le 30%! Főnyeremény, ráadásul utolsó darab volt.)
A másik kedvenc darabom a lakásban ez a plakát, amit még másfél hónapja kaptam az Ahoy-ban, csak úgy out of the blue, és rendes körülmények között nem izgatott volna, de annyira jól megy a falhoz!






