2015. augusztus 8., szombat
2015. augusztus 7., péntek
s05e14
Tegnap lementem bevásárolni, és valahogy betévedtem az M-betűs bútoráruházba, ahonnan egyébként a konyhabútorunk is van, és volt egy csomó leárazott cucc, amik közül egy nagyon-nagyon megtetszett, úgyhogy el is hoztam és 5 perce be is üzemeltem, és annyira jól néz ki!!! :)
(1690.- Ft volt ráírva, és a pénztárnál kiderült, hogy a mellette levő százalékjel azt jelenti, hogy még ebből jön le 30%! Főnyeremény, ráadásul utolsó darab volt.)
A másik kedvenc darabom a lakásban ez a plakát, amit még másfél hónapja kaptam az Ahoy-ban, csak úgy out of the blue, és rendes körülmények között nem izgatott volna, de annyira jól megy a falhoz!
2015. augusztus 6., csütörtök
2015. július 30., csütörtök
s05e12 - gépek
Végre látszik a vége! Hétfőn B. megvette a főzőlapot, ma meg házhozszállították a sütőt. Ha minden igaz, szombaton jön a villanyszerelő és megcsinálja nekik a kimeneteket, aztán jövő héten hozzák a szekrényt, beszerelik, aztán megint jön a villanyszerelő, helyükre teszi a gépeket, meg jön a vízszerelő, beteszi a mosogatótálcát és a csapot, megcsinálja a vezetéket (kell valami extra szifon is), és végül a gázszerelő, aki a főzőlapot is megagyusztálja. És mindennek a kálváriának a végén remélem, kijelenthetjük, hogy van konyhánk :D
2015. július 11., szombat
2015. július 9., csütörtök
s05e11
Amíg nem voltam itthon (két hétig), B. egyedül kifestette a konyhát, élénkzöld lett, kicsit sötét, de nem olyan sárgás, mint az alsó képen, csak most valahogy így fest (ha-ha). És láthatóak a gyönyörű új lámpák is, amiket még együtt vettünk. :)
Ezen kívül ma érkezik két ilyen polc a spejzba:
...éééééééés a legszebb ikeás bútor ever (ez természetesen nem a spejzba):
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)





